قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای

آنچه در این مقاله میخوانید.....

مزایای سنگ فرش کریستال تیشه ایسنگ فرش کریستال تیشه ای ابعاد سنگ فرش کریستل تیشه ایقیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای
قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای

آیا قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای در سال 98 افزایش یافته است؟ این سوالی است که مشتریان این محصول می پرسند مشتریان سنگ فرش کریستال تیشه ای عمدتا پیمانکاران شهرداری ها و معابر هستند .

شاید بپرسید این نوع سنگ فرش مناسب چه مکانهایی هست ؟ در پاسخ باید بگویم در اکثر پیاده روهای شهرهای ایران به خصوص در مناطق سردسیر از سنگ فرش کریستال تیشه ای استفاده شده است.حال شاید بپرسید دلیل این کاربرد چیست؟

مزایای سنگ فرش کریستال تیشه ای

سنگ فرش کریستال مقاوت خوبی نسبت به تغییرات آب و هوایی دارد.سنگ کریستال هیچ نوع سوراخی ندارد و میتوان انواع طرح ها را بر روی آن ایجاد کرد.

تیشه ای کردن سنگ فرش باعث عدم لغزندگی سنگ به خصوص در فصول سرد سال می شود.

در صورتی که از لحاظ مالی محدودیتی ندارید برای پوشش کف سنگ فرش سنگ طبیعی بهترین انتخاب است.

شاید برخی از انواع مصالح از جمله سنگ فرش های بتونی یا سنگ مصنوعی در نظر اول زیباتر یا ارزانتر باشند ولی پایداری و حسی که سنگ طبیعی میدهد را در مصالح مصنوعی نداریم.

قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای

سنگ فرش کریستال تیشه ای

یکی از عمده ترین فراوری هایی که بر روی سنگ فرش کریستال لایبید انجام می شود تیشه ای کردن آن است که به دو صورت دستی و ماشینی انجام می  شود که حالت دستی اامروزه بیشتر برای ایجاد طرح های خاص استفاده می شود.

قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای

 ابعاد سنگ فرش کریستل تیشه ای

پرکاربردترین ابعاد سنگ فرش کریستال تیشه ای 40*40 می باشد ولی در ابعاد 30*30 و 35*35 نیز تولید می شود. این سنگ فرش بیشتر با ضخامت 2.5 و 3 سانتی متر تولید می شود البته در صورت درخواست مشتری امکان تولید در ابعاد مختلف وجود دارد.

قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای

قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای

قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. اولین پارامتر نوع تیشه است . تیشه هایی که با دستگاه انجام می‌گیرد دارای یک بازه قیمت و و تیشه با دست یک قیمت دارد . کیفیت تیشه ای بودن نیز خود به دو پارامتر تیشه تو پر و تیشه معمولی تقسیم می شود که بر قیمت موثر هست.علاوه بر اینها ابعاد و ضخامت سنگ فرش نیز تاثیر گذار است و در آخر قیمت سنگ کریستال لایبید می باشد. با توجه به اینکه ما بدون واسطه از معادن لایبید سنگمان را تهیه می کنیم می توانیم مناسبترین قیمت را به شما ارائه دهیم. جهت اطلاع از قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای با ما در تماس باشید.

 

آقای یاوری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: آقای یاوری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09162363312

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: golsarstone2019@gmail.com

مجموعه سنگ گلسار شما را به خرید بهترین محصولات سنگ کریستال لایبید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.