سنگ گلسار
خانه / سنگ فرش / قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای
قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای

قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای

آیا قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای در سال ۹۸ افزایش یافته است؟ این سوالی است که مشتریان این محصول می پرسند مشتریان سنگ فرش کریستال تیشه ای عمدتا پیمانکاران شهرداری ها و معابر هستند .

شاید بپرسید این نوع سنگ فرش مناسب چه مکانهایی هست ؟ در پاسخ باید بگویم در اکثر پیاده روهای شهرهای ایران به خصوص در مناطق سردسیر از سنگ فرش کریستال تیشه ای استفاده شده است.حال شاید بپرسید دلیل این کاربرد چیست؟

مزایای سنگ فرش کریستال تیشه ای

سنگ فرش کریستال مقاوت خوبی نسبت به تغییرات آب و هوایی دارد.سنگ کریستال هیچ نوع سوراخی ندارد و میتوان انواع طرح ها را بر روی آن ایجاد کرد.

تیشه ای کردن سنگ فرش باعث عدم لغزندگی سنگ به خصوص در فصول سرد سال می شود.

در صورتی که از لحاظ مالی محدودیتی ندارید برای پوشش کف سنگ فرش سنگ طبیعی بهترین انتخاب است.

شاید برخی از انواع مصالح از جمله سنگ فرش های بتونی یا سنگ مصنوعی در نظر اول زیباتر یا ارزانتر باشند ولی پایداری و حسی که سنگ طبیعی میدهد را در مصالح مصنوعی نداریم.

قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای

سنگ فرش کریستال تیشه ای

یکی از عمده ترین فراوری هایی که بر روی سنگ فرش کریستال لایبید انجام می شود تیشه ای کردن آن است که به دو صورت دستی و ماشینی انجام می  شود که حالت دستی اامروزه بیشتر برای ایجاد طرح های خاص استفاده می شود.

قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای

 ابعاد سنگ فرش کریستل تیشه ای

پرکاربردترین ابعاد سنگ فرش کریستال تیشه ای ۴۰*۴۰ می باشد ولی در ابعاد ۳۰*۳۰ و ۳۵*۳۵ نیز تولید می شود. این سنگ فرش بیشتر با ضخامت ۲٫۵ و ۳ سانتی متر تولید می شود البته در صورت درخواست مشتری امکان تولید در ابعاد مختلف وجود دارد.

قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای

قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای

قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. اولین پارامتر نوع تیشه است . تیشه هایی که با دستگاه انجام می‌گیرد دارای یک بازه قیمت و و تیشه با دست یک قیمت دارد . کیفیت تیشه ای بودن نیز خود به دو پارامتر تیشه تو پر و تیشه معمولی تقسیم می شود که بر قیمت موثر هست.علاوه بر اینها ابعاد و ضخامت سنگ فرش نیز تاثیر گذار است و در آخر قیمت سنگ کریستال لایبید می باشد. با توجه به اینکه ما بدون واسطه از معادن لایبید سنگمان را تهیه می کنیم می توانیم مناسبترین قیمت را به شما ارائه دهیم. جهت اطلاع از قیمت سنگ فرش کریستال تیشه ای با ما در تماس باشید.

 

مدیر فروش آقای یاوری
راه های ارتباطی: شماره موبایل: 09162363312 آدرس کانال: channel@golsarstone آدرس سایت: https://golsarstone.ir پست الکترونیکی: golsarstone2019@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سنگ فرش کریستال

سنگ فرش کریستال لایبید

سنگ فرش کریستال لایبید امروزه در بین معماران به خوبی شناخته شده است، محموعه سنگ …

سنگ گلسار