قیمت جدول سنگی کریستال لایبید

آنچه در این مقاله میخوانید.....

مزایایی جدول سنگی کریستال لایبیدقیمت جدول سنگی کریستال
قیمت جدول سنگی کریستال

قیمت جدول سنگی کریستال چقدر است؟ آیادر سال 98 نسبت به سال 97 افزایش یافته است؟جدول سنگی برای جدول کشی خیابان ها،جاده ها و مسیرها استفاده می شود.سنگ کریستال لایبید به دلیل استحکام بالایی دارد بسیار مناسب جدول کشی خیابان ها است. این سنگ یکی از بهترین انواع سنگ چینی موجود در دنیاست.

مزایایی جدول سنگی کریستال لایبید

سنگ کریستال لایبید به دلیل داشتن مقاومت بالا و سلامت کلی سنگ و کم بودن رگه ها و شکاف ها گزینه مناسبی برای تولید جدول ، سنگ فرش و تولیدات با استحکام بالا می باشد .این خصوصیات در تولید جدول سنگی باعث عمر طولانی آن می شوند . همچنین یکدستی آن که در کارکرد زیبایی خاصی به محیط می دهد. سفتی و استحکام این سنگ به شکلی است که خاصیت ضربه پذیری در این سنگ وجود دارد و جداول تولید شده با این سنگ ترد و شکننده نیستند . این سنگ قابلیت خوردن ابزار را دارا می باشد و می توان جداول تولید شده را با ابزار نیم گرد ارائه داد .

قیمت جدول سنگی کریستال

قیمت جدول سنگی کریستال

قیمت جدول سنگی کریستال به پارامترهای مختلفی بستگی دارد . قیمت به ابعاد جدول که شامل طول و ارتفاع و ضخامت می باشد  و همچنین داشتن ابزار در لبه های جدول و  قیمت سنگ خام کریستال لایبید بستگی دارد . با توجه به اینکه ما بدون واسطه از معادن لایبید سنگمان را تهیه می کنیم می توانیم مناسبترین قیمت را به شما ارائه دهیم. جهت اطلاع از قیمت جدول سنگی کریستال با ما در تماس باشید.

آقای یاوری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: آقای یاوری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09162363312

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: golsarstone2019@gmail.com

مجموعه سنگ گلسار شما را به خرید بهترین محصولات سنگ کریستال لایبید دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.