سنگ گلسار
خانه / جدول سنگی / قیمت جدول سنگی کریستال لایبید
قیمت جدول سنگی کریستال

قیمت جدول سنگی کریستال لایبید

قیمت جدول سنگی کریستال چقدر است؟ آیادر سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ افزایش یافته است؟جدول سنگی برای جدول کشی خیابان ها،جاده ها و مسیرها استفاده می شود.سنگ کریستال لایبید به دلیل استحکام بالایی دارد بسیار مناسب جدول کشی خیابان ها است. این سنگ یکی از بهترین انواع سنگ چینی موجود در دنیاست.

مزایایی جدول سنگی کریستال لایبید

سنگ کریستال لایبید به دلیل داشتن مقاومت بالا و سلامت کلی سنگ و کم بودن رگه ها و شکاف ها گزینه مناسبی برای تولید جدول ، سنگ فرش و تولیدات با استحکام بالا می باشد .این خصوصیات در تولید جدول سنگی باعث عمر طولانی آن می شوند . همچنین یکدستی آن که در کارکرد زیبایی خاصی به محیط می دهد. سفتی و استحکام این سنگ به شکلی است که خاصیت ضربه پذیری در این سنگ وجود دارد و جداول تولید شده با این سنگ ترد و شکننده نیستند . این سنگ قابلیت خوردن ابزار را دارا می باشد و می توان جداول تولید شده را با ابزار نیم گرد ارائه داد .

قیمت جدول سنگی کریستال

قیمت جدول سنگی کریستال

قیمت جدول سنگی کریستال به پارامترهای مختلفی بستگی دارد . قیمت به ابعاد جدول که شامل طول و ارتفاع و ضخامت می باشد  و همچنین داشتن ابزار در لبه های جدول و  قیمت سنگ خام کریستال لایبید بستگی دارد . با توجه به اینکه ما بدون واسطه از معادن لایبید سنگمان را تهیه می کنیم می توانیم مناسبترین قیمت را به شما ارائه دهیم. جهت اطلاع از قیمت جدول سنگی کریستال با ما در تماس باشید.

مدیر فروش آقای یاوری
راه های ارتباطی: شماره موبایل: 09162363312 آدرس کانال: channel@golsarstone آدرس سایت: https://golsarstone.ir پست الکترونیکی: golsarstone2019@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرغوبترین جدول سنگی کریستال

فروش عمده جدول سنگی کریستال لایبید

فروش عمده جدول سنگی کریستال کریستال لایبید در مجموعه سنگ گلسار انجام می شود کارشناسان …

سنگ گلسار