سنگ گلسار
خانه / جدول سنگی / فروش جدول سنگی کریستال به صورت عمده و جزئی
قیمت جدول سنگی کریستال

فروش جدول سنگی کریستال به صورت عمده و جزئی

قیمت جدول سنگی کریستال در سال ۹۸ چقدر است؟ایا امکان فروش جدول سنگی کریستال  به صورت اینترنتی هست? جدول سنگی کریستال یکی از مقاومترین مصالح جهت جدول کشی خیابان ها،معابر،جوی آب کنار خیابانها است که با توجه به خصوصیات سنگ کریستال برخلاف جدول های بتونی نیاز به تعمیرات مستمر ندارد.

مزایای جدول سنگی کریستال

هرساله نزدیک سال نو شاهد رنگ کاری جدول های بتنی توسط شهرداری ها جهت زیباسازی شهر هستیم که این خود هزینه مضاعفی را به شهرداری ها تحمیل می کند در حالی که قیمت اولیه جدول بتنی با جدول سنگی تفاوت چندانی ندارد.

از جمله مزیت های جدول سنگی مقاومت جدول نسبت به تغییرات اب و هوایی می باشد. همچنین خورندگی جدول سنگی در برابر باران های اسیدی نسبت به جدول بتنی بسیار کمتر است. که با توجه به تحقیقات انجام شده سنگ کریستال از جمله بهترین و به صرفه ترین نوع سنگ برای تهیه جدول می باشد.

فروش جدول سنگی کریستال فروش جدول سنگی کریستال

ابعاد جدول سنگی

در جدول زیر  ابعاد مختلف جدول سنگی آمده است لازم به ذکر است در صورت درخواست مشتری قابلیت تولید در ابعادهای مختلف وجود دارد.

ردیف طول ارتفاع ضخامت
۱ ۵۰ ۳۰ ۸
۲ ۵۰ ۳۰ ۱۰
۳ ۵۰ ۴۰ ۸
۴ ۵۰ ۴۰ ۱۰
۵ ۶۰ ۳۰ ۸
۶ ۶۰ ۳۰ ۱۰
۷ ۶۰ ۴۰ ۸
۸ ۶۰ ۴۰ ۱۰
۹ ۷۰ ۳۰ ۱۰

انواع سنگها از جمله سنگ سنگ کریستال یا  چینی،سنگ تراورتن،گرانیت برای تولید جدول به کار می رود.

 

مدیر فروش آقای یاوری
راه های ارتباطی: شماره موبایل: 09162363312 آدرس کانال: channel@golsarstone آدرس سایت: https://golsarstone.ir پست الکترونیکی: golsarstone2019@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرغوبترین جدول سنگی کریستال

فروش عمده جدول سنگی کریستال لایبید

فروش عمده جدول سنگی کریستال کریستال لایبید در مجموعه سنگ گلسار انجام می شود کارشناسان …

سنگ گلسار