سنگ گلسار
خانه / سنگ فرش / تولید سنگ فرش کوبیک با ارزانترین قیمت
فروش سنگ فرش کوبیک

تولید سنگ فرش کوبیک با ارزانترین قیمت

سنگ فرش کوبیک یکی از قدیمیترین انواع سنگ فرش در ایران است. این نوع سنگ فرش در مکانهای مختلفی از جمله محوطه پارک ها ،ویلاها و مکان های تفریحی اشاره کرد.سنگ کوبیک چیست؟ آیا سنگ کوبیک در ابعاد مختلفی تولید می شود؟

سنگ کوبیک مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی از جمله سایش و تغییرات آب و هوایی دارد و از این نظر نسبت به سنگ فرش های بتنی مزیت دارد.

انواع سنگ کوبیک

سنگ کوبیک را میتوان از انواع مختلف سنگ از جمله سنگ کریستال ،گرانیت،تراورتن و غیره تهیه کرد. با توجه به انواع سنگ بنابراین سنگفرش کوبیک در رنگ های مختلفی قابل تهیه است.

سنگ فرش کوبیک سنگ فرش کوبیکسنگفرش کوبیک

ابعاد سنگ کوبیک

سنگ کوبیک را میتوان در ابعاد دقیق یا نامنظم تولید کرد که هر کدام کاربری مربوط به خود را دارد.سنگ فرش کوبیک در ابعاد مختلف تولید می شود که ابعاد ۱۰*۱۰ و ضخامت ۱۰ و ۵ سانتی متر  پر کاربردتر هستند. سنگ فرش کوبیک در ضخامت های ۷و۳  سانتی متر نیز با توجه به خواسته مشتری تولید می شوند.

سنگ فرش کوبیک جهت نصب نیاز به زیر سازی خاصی ندارد و همچنین قابلیت تعمیر و برداشت آن راحت است. سنگ فرش کوبیک را میتوان با ملات یا بدون ملات نصب کرد. به این علت از قیمت مناسبتری نسبت به دیگر انواع سنگ فرش دارد.

 

مدیر فروش آقای یاوری
راه های ارتباطی: شماره موبایل: 09162363312 آدرس کانال: channel@golsarstone آدرس سایت: https://golsarstone.ir پست الکترونیکی: golsarstone2019@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سنگ فرش کریستال

سنگ فرش کریستال لایبید

سنگ فرش کریستال لایبید امروزه در بین معماران به خوبی شناخته شده است، محموعه سنگ …

سنگ گلسار