سنگ گلسار
خانه / جدول سنگی / فروش جدول سنگی با بالاترین کیفیت
جدول سنگی کریستال لایبید

فروش جدول سنگی با بالاترین کیفیت

فروش جدول سنگی  در مجموعه سنگ گلسار انجام می شود.جدول سنگی امروزه به دلیل کیفیت بالاتر  نسبت به جداول بتنی از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار است.

کاربردهای جدول سنگی

برای جدول کشی خیابان ها و مسیرها از جدول سنگی استفاده می شود .برای تولید جدول سنگی می توان از انواع سنگ استفاده کرد ولی بهترین نوع سنگ جهت تولید جدول سنگی،سنگ کریستال لایبید می باشد.

برای جدا کردن محدوده پارکینگ ها ، مشخص کردن حاشیه پباده رو ها از جدول سنگی استفاده می شود .

 

فروش جدول سنگی

روش تولید جدول سنگی

برای تولید جدول سنگی یکی از بهترین روش های تولید این است. که کوپ سنگ ابتدا با سیم برش به عرض دلخواه بریده می شود. سپس با قله بر با توجه به عرض جدول، در عرض های مختلف برش می خورد و سپس با گردش میز قله بر سنگ در طول های مورد نظر برش می خورد.

این روش تولید یکی از دقیق ترین و با کیفیت ترین روش های برش سنگ جدولی می باشد. جدول تولیدی به این روش بهترین دقت ابعادی و لبه های صاف و یکدست را دارا می باشد .

 

مجموعه سنگ گلسار با توجه به اینکه بدون واسطه سنگ کریستال را از معادن لایبید تامین می کند.  اماده فروش جدول سنگی کریستال با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت به مشتریان گرامی است.

مدیر فروش آقای یاوری
راه های ارتباطی: شماره موبایل: 09162363312 آدرس کانال: channel@golsarstone آدرس سایت: https://golsarstone.ir پست الکترونیکی: golsarstone2019@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرغوبترین جدول سنگی کریستال

فروش عمده جدول سنگی کریستال لایبید

فروش عمده جدول سنگی کریستال کریستال لایبید در مجموعه سنگ گلسار انجام می شود کارشناسان …

سنگ گلسار