مشاوره و سفارش

سنگ کریستال لایبید

سنگ کریستال لایبید ابری یکی از قدیمی ترین معادن سنگ تزئینی ایران است. سنگ کریستال لایبید ابری با زمینه آبی کم رنگ و طوسی تا زمینه سفید استحصال میگردد. سنگ کریستال لایبید ابری قدرت جذب آب پائینی دارد و در برابر سرما و گرما از مقاومت بالایی برخوردار است. سنگ کریستال لایبید ابری بصورت سابیده، تیشه ای، بوش همر و جداول سنگی فرآوری می گردد.

نکاتی در مورد سنگ کریستال لایبید

معدن سنگ چینی لایبید ابری با استخراج ماهیانه 3500تن و ذخیره 750000 تن در استان اصفهان منطقه لایبید روستای زرکان واقع شده است.

انواع محصول سوم

توضیحات را از قسمت متن و در جای همین نوشته وارد کنید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
سنگ کریستال لایبید-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه سنگ گلسار در منطقه صنعتی گلپایگان استان اصفهان واقع شده است . این مجموعه با در اختیار داشتن مجهزترین ماشین آلات سنگبری به تولید و فرآوری انواع سنگ کریستال لایبید در ابعاد ،جدولي، سنگ فرش،كوبيك، پلاک ، پله وکابینت به صورت ساب خورده و تیشه ای، بوش همر می‌پردازد. مجموعه سنگ گلسار به دلیل واقع بودن در منطقه گلپایگان و تامین مستقیم سنگ کریستال از معادن سنگ کریستال لایبید یکی از بهترین تامین کننده های انواع سنگ کریستال در ابعاد و شکل های مختلف می باشد. كارشناسان اين مجموعه از افراد خبره در اين صنعت مي باشند اين مجموعه تامين انواع توليدات سنگ كريستال را به ساير نقاط ايران انجام مي دهد . همچنين به دليل كيفيت محصولات در صادرات به كشورهاي همسايه از جمله كشورعراق موفق بوده، و با تاجران اين كشورها در حال معامله مي باشد. در این مجموعه فروش انواع سنگ فرش کریستال با بهترین قیمت و کیفیت انجام می شود.

مدیر مجموعه سنگ گلسار

آقای یاوری