عملیات بوش همر یا سند پلاست سنگ چیست؟

پلاک 50 در 50 کریستال بوشهمر

بوش همر یا سند پلاست سنگ کریستال لایبید عملیاتی است که سطح سنگ توسط لقمه های الماسی که بروی دستگاه ساب سنگ نصب میگردد سطح سنگ را بصورت یکنواخت سوزنی شکل می نماید. این فرآیند تولید سنگ کریستال را بوش همر یا سند پلاست می گویند. یکی از دلایل بوشهمر کردن سطح سنگ بخاطر جلوگیری از سرخوردن و ایجاد اصطکاک میباشد.. یکی از سنگ هایی که عملیات بوش همر روی آن انجام میشود سنک کریستال لایبید است. سنگ کریستال بوشهمر را میتوان برای نمای ساختمان، سنگ ازاره، سنگ فرش، پله و …. استفاده نمود.

قیمت سنگ کریستال بوش همر به چه عواملی بستگی دارد؟

پله کریستال لایبید بوشهمر

قیمت سنگ کریستال بوشهمر به عوامل زیر بستگی دارد:

سنگ فرش کریستال بوش همر

شاید یکی از سوالاتی که برای پیمانکاران، مهندسان و فعالان صنعت راه و ساختمان، فعالان صنعت ساخت و ساز و شهرداری ها وجود دارد این است که آیا سنگ کریستال لایبید بوشهمر برای سنگ فرش پیاده رو ها یا سنگ فرش محوطه پارک ها یا حیاط منازل یا کف پارکینگ ها مناسب است یا خیر؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم با توجه به خصوصیات ذاتی سنگ کریستال لایبید که در زیر به آن اشاره میکنیم و همچنین در نظر گرفتن این مسئله که در فرایند سند پلاست یا بوشهمر سطح سنگ کریستال بدون کوچکترین تغییری در ذات این سنگ سوزنی شکل و یکنواخت میشود این سنگ از بهترین گزینه ها و یکی ازکارشناسی ترین انتخاب ها برای سنگفرش پیاده رو ها ، محوطه پارک ها، محوطه ساختمان ها و پارکینگ منازل است .

فروش و تولید سنگ کریستال بوش همر لایبید

مجموعه صنایع سنگ گلسار آمادگی تولید و فروش انواع محصولات کریستال لایبید بوشهمر را دارد که شما میتوانید جهت اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت محصول مورد نظرتان با مدیر فروش این مجموعه تماس حاصل نمایید.