سنگ گلسار
خانه / سنگ فرش / فروش انواع سنگ فرش پیاده رو به صورت کلی و جزئی

فروش انواع سنگ فرش پیاده رو به صورت کلی و جزئی

فروش انواع سنگ فرش  پیاده رو در مجموعه سنگ گلسار صورت می گیرد. در صورتی که تصمیم دارید از کف پوش های سنگی استفاده کنید می توانید از کارشناسان این مجموعه بهره بگیرید. این مجموعه به دلیل موقعیت جغرافیایی بهترین کیفیت سنگ فرش های کریستال را به مشتریان محترم ارائه می کند.

سنگ کف 40*40


مزایای سنگ به عنوان کفپوش

استفاده از سنگ برای پوشش کف یکی از بهترین انتخاب ها می باشد زیرا سنگ در بین انواع متریال های کف پوش:
مقاومت
زیبایی
مقرون به صرفه

یکی از دلایلی بقای ساختمان های قدیمی استفاده از سنگ در ساخت آنها می باشد. سنگ ها از تنوع رنگ و جنس بالایی برخوردار هستند.

سنگ چینی یا کریستال  ساب پذیری خوبی دارند و میزان جذب آب آن به نسبت سنگ مرمریت و سنگ تراورتن کمتر است و به همین دلیل  گزینه مناسبی برای کفپوش خانه و یا محل کار می باشند.
سنگ کریستال به دلیل جذب آب پایین مناسب برای کف پوش مکان های بهداشتی است.

چینی لایبید

ابعاد سنگ فرش کریستال لایبید

سنگ فرش های کریستال به طور معمول در ابعاد ۳۰*۳۰, ۴۰*۴۰، ۵۰*۵۰ تولید می شد که این ابعاد با توجه به نظر مشتری قابل تغییر می باشد.

انواع سنگ فرش پیاده رو

سنگ فرش ها در ابعاد و نقش های تولید می شوند به طور مثال بهتر است جهت پوشش پیاده رو ها از سنگ فرش هایی با سطوح شیار دار استفاده شود تا در فصول سرد و یخبندان مانع سر خوردن شود.

امروزه با توجه به مکان مورد استفاده از انواع مختلف کفپوش استفاده می شود به طور نمونه میتوان در پارک ها یا بلوارها از سنگ ریزه ها جهت پوشش بخشی لز سطوح استفاده کرد.

سنگ فرش کریستال

روش های کارکردن سنگ فرش

با توجه به سلیقه طراح،معمار یا خود مشتری می توان سنگ فرش ها را با توجه به محل مورد استفاده در طرح ها و رنگ های متنئعی به کار برد از جمله طرح های رایج برای کفپوش پیاده رو ها می توان به طرح های زیر اشاره کرد:

  • طرح زیگزاگی
  • طرح سبدی
  • طرح دایره ای
  • طرح پره های اروپایی
  • طرح الگوی طبیعی

مدیر فروش آقای یاوری
راه های ارتباطی: شماره موبایل: 09162363312 آدرس کانال: channel@golsarstone آدرس سایت: https://golsarstone.ir پست الکترونیکی: golsarstone2019@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سنگ فرش کریستال

سنگ فرش کریستال لایبید

سنگ فرش کریستال لایبید امروزه در بین معماران به خوبی شناخته شده است، محموعه سنگ …

سنگ گلسار