سنگ گلسار
خانه / جدول سنگی / فروش مستقیم انواع جدول سنگی کریستال درجه یک
پر فروش ترین جدول سنگی کریستال

فروش مستقیم انواع جدول سنگی کریستال درجه یک

فروش انواع جدول سنگی کریستال در جه یک در مجموعه سنگ گلسار انجام می شود. جهت اطلاع از قیمت انواع جدول سنگی کریستال و نحوه تحویل ان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

هدف از استفاده ازجدول سنگی عبارتست از:

  • ایمن سازی برای عبور ومرور
  • هدایت آبها ، زیبا سازی
  • تداوم زیبائی
  • دوام
  • درنهایت قیمت تمام شده

بر اساس بررسی های انجام شده هزینه سالیانه تعویض ومرمت جدوال شهرتهران بطور میانگین  ۱۰ میلیارد تومان می باشد . که این مطلب خود اهمیت انتخاب نوع جدول سنگی را در کلان شهر ها نشان می دهد. مشخص  است که با توجه به منطقه و شهر و با توجه به عواملی از جمله اقیلم منطقه،ترکیب شیمیایی آبهای جاری دایم وموقتی، کاربری مورد نظرتفصیلی نوع سنگ باید انتخاب شود.

جدول سنگی کریستال لایبید

انواع جدول سنگی

جدول سنگی را می توان با توجه به نوع سنگ و ابعاد ان دسته بندی کرد. در مناطق مخلف جهت انتخاب نوع سنگ برای جدول سنگی باید به موارد زکر شده در بالا توجه داست بعنوان مثال اگر درمنطقه ای می خواهیم از سنگ های رنگی استفاده کنیم که این منطقه از لحاظ آب وهوائی مرطوب وزمستانی  دارد آبهای جاری نیز تاحدودی اسیدی و مخلوط آب فاضلابها بوده می بایست از سنگ های مقاوم جهت جدول سنگی استفاده کنیم.

قیمت جدول سنگی کریستال

ابعاد جدول سنگی

جداول سنگی کریستال در ضخامت های ۵ ،۶ ، ۷، ۸ ، ۱۰ و ۱۲ سانتی متر برش میخورد.

طول جداول سنگی به صورت استاندارد ۵۰ سانتی متر می باشد.

این جداول سنگی در ارتفاع ۲۰ الی ۴۰ سانتی متر برش می خورند.

فروش جدول سنگی کریستال لایبید

قیمت جدول سنگی کریستال

قیمت جدول کریستال به پارامترهای متنوعی بستگی دارد که تاثیر گذارترین پارامتر ، ابعاد درخواستی آن می‌باشد و قیمت آن به ضخامت درخواستی از طرف مصرف کننده نیز بستگی دارد. عامل تاثیر گزار بعدی نوع سنگ و قیمت سنگ می باشد، با توجه به عوامل بیان شده در بالا سنگ کریستال یکی از بهترین انواع سنگ جهت استفاده به عنوان جدول سنگی می باشد و با توجه به قرار گیری معادن سنگ کریستال  در منطقه گلپایگان مجموعه سنگ گلسار با تامین سنگ به صورت مستقیم از معادن لایبید می تواند بهترین قیمت را به مشتریان محترم ارائه دهد.
سنگ جدول یا جدول سنگی جایگزین بسیار مناسبی برای جدول بتنی است. استفاده از جدول سیمانی یا بتنی هر چند سال هزینه زیادی را صرف تعویض جدول بتنی باید کرد. اما استفاده از
قیمت جدول سنگی با توجه به استقامت آن در مقایسه با جدول بتنی بسیار به صرفه تر میباشد.

پر فروش نرین جدول سنگی

 

 

مدیر فروش آقای یاوری
راه های ارتباطی: شماره موبایل: 09162363312 آدرس کانال: channel@golsarstone آدرس سایت: https://golsarstone.ir پست الکترونیکی: golsarstone2019@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرغوبترین جدول سنگی کریستال

فروش عمده جدول سنگی کریستال لایبید

فروش عمده جدول سنگی کریستال کریستال لایبید در مجموعه سنگ گلسار انجام می شود کارشناسان …

سنگ گلسار