سنگ گلسار
خانه / سنگ کوبیک / مراکز فروش سنگ کوبیک کریستال لایبید

مراکز فروش سنگ کوبیک کریستال لایبید

یکی از مراکز فروش سنگ کوبیک کریستال مجموعه سنگ گلسار می باشد.

این مجموعه سنگ کریستال را به صورت مستقیم از معادن لایبیدتامین می کند. به این دلیل قادر است این محصول را با قیمت مناسب به مشتریان محترم ارائه دهد.

سنگ کوبیک کریستال

در ادامه مباحث سنگ کوبیک موارد زیر قابل ذکر است:

سنگ کوبیک منظم

سنگ  کوبیک منظم  به این صورت تولید می شود: از سنگ های کوپ شمش هایی به ابعاد  ۱۰ *۱۰ در ارتفاع های  ۴۰ الی ۵۰ سانتی تولید می شوند و سپس این شمش ها با ارتفاع های۵ الی ۱۰  سانتی متر گیوتین و شکسته میشوند. و سنگی که با این روش تولی می شود دارای ۴ وجه به صورت کاملا منظم و ولی دو وجه دیگر به صورت شکسته می باشد.

سنگ کوبیک نامنظم

برای تولید سنگ کوبیک نامنظم ابتدا سنگ های تخت بزرگ توسط بیل مکانیکی به ابعاد کوچکتر شکسته می شوند. سپس این سنگ ها توسط گیوتین تبدیل به مکعب های کوچکتر می شوند، ابعاد این مکعب ها مضربی از عدد ۱۰ می باشد.در اخرین مرحله این مکعبها توسط کاتر به ابعاد ۱۰*۱۰ سانتی متر با ضخامت ۵ الی ۱۰ سانتی متر تبدیل می شوند.

سنگ کوبیک از انواع سنگ ها از جمله کریستال، تراورتن و گرانیت تولید می شود.

روش اجرا سنگ  کوبیک

جهت کار کردن سنک گوبیک به عنوان سنگ فرش پس از انتخاب طرح و سنگ مورد نظر محل مربوطه را بعد از مرا حل زیرسازی، با توجه به این که سنگ فرش کوبیک عموما به صورت خشکه  چینی نصب می گردد استاد کار شروع به پهن کردن ماسه شسته با ارتفاع حداقل ۱۰ سانتی متر نموده وبعد از ریسمان کش کردم آنها  سنگ کوبیک را با چکش بر روی آن طبق طزح مورد نظر قرار می دهد.

سنگ کوبیک کریستال

 

 

 

مدیر فروش آقای یاوری
راه های ارتباطی: شماره موبایل: 09162363312 آدرس کانال: channel@golsarstone آدرس سایت: https://golsarstone.ir پست الکترونیکی: golsarstone2019@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترين اواع سنگ كوبيك كريستال

بهترین انواع سنگ کوبیک کریستال در سال ۹۸

بهترین انواع سنگ کوبیک کریستال در سال ۹۸ از طریق مجموعه سنگ گلسار قابل تهیه …

سنگ گلسار