سنگ گلسار
خانه / سنگ فرش / قیمت سنگ فرش کوبیک کریستال لایبید
سنگ کوبیک کریستال لایبید

قیمت سنگ فرش کوبیک کریستال لایبید

آیا از قیمت سنگ فرش کوبیک کریستال در سال ۹۸ مطلع هستید؟ چرا باید از سنگ فرش کوبیک استفاده کنیم؟سنگ فرش امروزه در معماری شهری کاربرد زیادی پیدا کرده است و به دلیل مقاومتی که عناصر طبیعی نسبت به مرور زمان دارند سنگ فرش های سنگ طبیعی بسیار بهتر از سنگ فرشهایی که از بتن یا از سنگ مصنوعی تهیه می شوند هستند.

سنگ فرش کوبیک کریستال

مزایای اجرای سنگ فرش کوبیک

ما در اینجا به معرفی اجمالی سنگ فرش کوبیک سنگ کریستال و کاربردهای آن می پردازیم.سنگ فرش کوبیک استحکام و مقاومت بالایی در برابر سایش،تغییرات آب و هوایی دارد و به دلیل تنوع سنگ از نظر رنگ و جنس در طرح های مختلفی قابل تولید است.این نوع سنگفرش به راحتی قابل جایگزین شدن با انواع دیگری از سنگفرش است در حالی که میتوان از سنگ فرش های برداشت شده در جای دیگر استفاده کرد بدون اینکه آسیبی دیده باشند یکی دیگر از مزایایی این نوع سنگفرش این است که میتوان بدون ملات نیز آن را به کار برد.

این نوع سنگ فرش قابل اجرا بر روی کلیه سطوح است و دفع آبهای سطحی از آن بسیار سریع است.و هیچ گونه لغزندگی بر روی آن ایجاد نمی شود.

ابعاد سنگ فرش کوبیک

سنگ فرش کوبیک با چهار وجه منظم یا نامنظم تولید می شود که سنگ فرش کوبیک کریستال از نوع چهار وجه منظم می باشد. پرکاربردترین ابعاد سنگ فرش کوبیک ۱۰*۱۰*۱۰ سانتی مترمی باشد اما با توجه به درخواست مشتری با ضخامت کمتر از ۱۰ یا ابعاد بزرکتر یا کوچکتر از ۱۰ قابل تولید است.معمولا سنگ های کوبیک با ۲ الی ۳ سانتی متر تلرانس تولید می شوند

سنگ فرش کوبیک کریستال

این محصول در سال های اخیر به کشورهای همسایه صادر شده و مورد توجه آنها نیز قرار گرفته است.

قیمت سنگ فرش کوبیک کریستال در سال ۹۸ پس از مشخص شدن قیمت سنگ مشخص می شود که جهت اصلاع از مناسبترین قیمت سنگ فرش کوبیک کریستال لایبید می توانید با کارشناس ما در ارتباط باشید.

 

 

مدیر فروش آقای یاوری
راه های ارتباطی: شماره موبایل: 09162363312 آدرس کانال: channel@golsarstone آدرس سایت: https://golsarstone.ir پست الکترونیکی: golsarstone2019@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سنگ فرش کریستال

سنگ فرش کریستال لایبید

سنگ فرش کریستال لایبید امروزه در بین معماران به خوبی شناخته شده است، محموعه سنگ …

سنگ گلسار