سنگ گلسار
خانه / سنگ فرش / فروش سنگ فرش پیاده رو
فروش سنگ کوبیک

فروش سنگ فرش پیاده رو

یکی از بهترین مصالح برای سنگ فرش پیاده رو ها و معابر شهری استفاده از سنگ فرش کریستال می باشد. این سنگ فرش با دارا بودن خواص طبیعی سنگ کریستال از جمله جذب آب پایین و استحکام بالا و دوام رنگ و زیبایی طبیعی انتخاب بسیار عالی برای اجرای پیاده روها است .

روش تولید سنگ فرش کریستال

برای تولید و برش این سنگ، کوپ سنگ را به زیر قله بر انتقال می دهند. با توجه به ضخامت و ابعاد مورد نیاز تنظیمات انجام شده و برش های طولی سنگ با ضخامت مورد نظر انجام می شود . سپس سنگ های برش خورده به قسمت برش ابعادی انتقال پیدا می کنند و به ابعاد مورد نظر برش می خورند . بیشترین ابعاد مصرفی سنگفرش پیاده رو مربع است . اما برای بعضی از مکان ها به صورت مستطیل نیز برش می خورد .

ابعاد سنگ فرش کریستال

ابعاد مورد استفاده در سنگ فرش پیاده رو ها شامل ۱۰*۱۰  ۲۰*۲۰   ۳۰*۳۰  ۴۰*۴۰ سانتیمتر می باشد . ضخامت های برش خورده نیز با توجه به محل کاربرد متفاوت هستند .

انواع سنگ فرش از نظر ظاهری

با توجه به کاربردها و محیط های متنوعی که سنگ فرش ها استفاده می شوند ، از نظر ظاهری به شیوه های و اشکال متنوعی تولید می شوند . یکی از مسائلی که در تولید این محصول باید رعایت شود . استفاده از طرحی که در فصل زمستان سطح آن لیز و لغزنده نباشد . برای رسیدن به این هدف از چندروش استفاده می شود .

۱- تیشه ای کردن سطح روی سنگ فرش که به دو روش دستی و ماشینی انجام می شود .

۲- شیاردار کردن سطح روی سنگ فرش

۳- پخ زدن لبه های سنگ فرش ها ، این روش بیشتر برای سنگها با ابعاد کوچک اجرا می شود .

جهت اطلاع از قیمت روز و نحوه سفارش سنگ فرش کریستال به صورت جزئی یا کلی با کارشناس فروش ما ارتباط بگیرید.

 

مدیر فروش آقای یاوری
راه های ارتباطی: شماره موبایل: 09162363312 آدرس کانال: channel@golsarstone آدرس سایت: https://golsarstone.ir پست الکترونیکی: golsarstone2019@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سنگ فرش کریستال

سنگ فرش کریستال لایبید

سنگ فرش کریستال لایبید امروزه در بین معماران به خوبی شناخته شده است، محموعه سنگ …

سنگ گلسار