سنگ گلسار
خانه / جدول سنگی / فروش جدول سنگی چینی لایبید
مزایای جدول سنگی کریستال

فروش جدول سنگی چینی لایبید

جدول سنگ چینی لایبید یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در معابر شهری است . این سنگ با دارا بودن مشخصات عالی از نظر ظاهری و مقاومت بالا در تولید جدول سنگی بسیار کار آمد است . جدول سنگی چینی لایبید به دلیل قرارگیری معادن لایبید در قسمت مرکزی ایران و تولید آن در منطقه مرکزی از نظر حمل و نقل به تمام نقاط ایران بصرفه می باشد .

جدول سنگی یکی از زیباترین و اقتصادی ترین مصالح ساختمانی در ایران است.از این نظر اقتصادی است که ایران دارای معادن و کارخانه جات تولید سنگ بسیاری می باشد.جدول سنگی با توجه به عمر آن نسبت به جداول بتونی اقتصادی تر است.جدول سنگی عمری حدود بیست برابر جدول بتنی دارد و قیمت آن حدود ۱/۵ برابر جدول بتنی است.

خصوصیت سنگ چینی لایبید

معادن سنگ چینی لایبید در استان اصفهان منطقه لایبید واقع شده است.سنگ چینی لایبید در۳ تم رنگ استخراج می شود که معروفترین آن تم آبی رنگ می باشد. سنگ چینی(کریستال) لایبید قدرت جذب آب پایینی داردو در برابر گرما و سرما مقاوت بالایی دارد.

کاربردهای سنگ چینی لایبید

با توجه به مقاومت بالای این نوع سنگ بسیار مناسب برای فضاهای تجاری و پر رفت و آمد است. از جمله مصارف آن میتوان به جدول سنگی،ستون سنگی،سنگفرش،سنگ نما،پله وغیره.استفاده از جدول سنگی چینی لایبید با توجه به خصوصیات آن فضاهای شهری را زیباتر و بادوام تر می کند.

سنگ فرش کریستال

 

 

مدیر فروش آقای یاوری
راه های ارتباطی: شماره موبایل: 09162363312 آدرس کانال: channel@golsarstone آدرس سایت: https://golsarstone.ir پست الکترونیکی: golsarstone2019@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرغوبترین جدول سنگی کریستال

فروش عمده جدول سنگی کریستال لایبید

فروش عمده جدول سنگی کریستال کریستال لایبید در مجموعه سنگ گلسار انجام می شود کارشناسان …

سنگ گلسار