سنگ گلسار
خانه / جدول سنگی / فروش جدول سنگی چینی لایبید در تهران
قیمت جدول سنگی کریستال

فروش جدول سنگی چینی لایبید در تهران

محصول جدول سنگی چینی لایبید یک از بهترین جداول موجود در بازار ایران است . این جدول سنگی در ابعاد مختلف تولید می شود . و به تمام نقاط ایران ارسال میگردد.

 جدول سنگی کریستال لایبید

استفاده جدول سنگی برای چیست؟

جدول سنگی ممکن است برای یک یا چند کاربرد استفاده شود. مشخص کردن لبه پیاده رو ها ،جدا کردن جاده از کنار جاده و مانع پاک کردن و رانندگی در پیاده رو ها و چمن ها می شود.همچنین باعث حمایت از سنگ فرش پیاده رو ها می شود.

جدول سنگی اجزای اصلی یک مسیر شهری است. که به صورت عمودی یا شیبدار در امتداد لبه پیاده رو یا شانه راه قرار داده می شود تا از لبه پیاده رو محافظت کند. گاهی مز بین جاده و پیاده رو را یا قسمت پارک ماشین را نشان می دهد .

فروش جدول سنگی کریستال

حمل و بارگیری

برای انتخاب وسیله نقلیه برای حمل جدول سنگی باید به متراژ سفارش توجه شود . برای جدول ضخامت ۸ سانتیمتر میتوان متراژ ۱۰۰ متر مربع را با تریلی حمل کرد .

به دلیل گستردگی مکانی ایران و سفارشات متنوع این محصول ومتغیر بودن هزینه حمل، یکسان سازی قیمت و محاسبه کردن هزینه حمل در قیمت محصول کار مشکل و موجب بروز نوسانات قیمتی می شود.

با توجه به این مطلب قیمت ارائه شده شامل هزینه حمل بار نمی باشد.

حمل این محصول با توجه به متراژ و نوع سفارش با کلیه وسایل حمل نقل انجام می پذیرد شامل نیسان ، خاور ، تک ، ده چرخ و تریلی کفی.

 

 

مدیر فروش آقای یاوری
راه های ارتباطی: شماره موبایل: 09162363312 آدرس کانال: channel@golsarstone آدرس سایت: https://golsarstone.ir پست الکترونیکی: golsarstone2019@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرغوبترین جدول سنگی کریستال

فروش عمده جدول سنگی کریستال لایبید

فروش عمده جدول سنگی کریستال کریستال لایبید در مجموعه سنگ گلسار انجام می شود کارشناسان …

سنگ گلسار