سنگ گلسار
خانه / سنگ فرش / فروش انواع سنگ فرش کریستال به صورت عمده
فروش سنگ فرش کریستال

فروش انواع سنگ فرش کریستال به صورت عمده

فروش انواع سنگ فرش کریستال در مجموعه ما انجام می شود.اگرشما علاقه مند به استفاده از سنگ برای مسیر راه رفتن خود هستید، و می خواهید از مصالح با دوام استفاده کنید،باید این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از سنگ فرش ها امروزه در حال افزایش هست.

سنگ فرش چیست؟

سنگ فرش معمولا از قطعات سنگ گرانیت و کریستال تشکیل شده اند، گرچه بازالت و دیگر سنگ ها نیز برای سنگ فرش استفاده می شوند.. سنگ کریستال سخت است. این سنگ قرنها به عنوان مصالح ساخت راه ها مورد استفاده قرار گرفته و بسیاری از این راهها به مدت طولانی باقی مانده است.

سنگ کریستال  از استحکام بالایی برخوردار است و در برابر تغییرات آب و هوایی ساختار خود را حفظ می کند.شرایط تعمیر و نگهداری سنگ فرش کریستال بسیار آسان است و تنها به شستشوی خوب برای تمیز نگه داشتن نیاز دارد. در اماکنی که از سنگ فرش کریستال استفاده می شوند تا ۱۰۰ سال می توانند به کیفیت خود باقی بمانند.

فروش سنگ فرش کریستال

قیمت سنگ فرش کریستال

قیمت سنگ فرش کریستال با توجه به ابعاد آن متغییر است و با توجه به ابعاد و نوع سنگ از ۲۵۰۰۰ تومان تا ۱۰۰۰۰۰ تومان متغیر است.

نحوه نصب سنگ فرش

جهت نصب سنگ فرش کریستال ابتدا در صورت وجود پوشش قدیمی باید آن را جمع آوری کرد،سپس به میزان ۱۰ الی ۲۰ سانتیمتر خاک را برداشته و سپس با مصالح که ترکیبی از سیمان،ماسه و شن است زیرسنگ فرش را به صورت ترازپر کرده و سنگفرش را بر روی این زیر سازی نصب می شود.

 

مدیر فروش آقای یاوری
راه های ارتباطی: شماره موبایل: 09162363312 آدرس کانال: channel@golsarstone آدرس سایت: https://golsarstone.ir پست الکترونیکی: golsarstone2019@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سنگ فرش کریستال

سنگ فرش کریستال لایبید

سنگ فرش کریستال لایبید امروزه در بین معماران به خوبی شناخته شده است، محموعه سنگ …

سنگ گلسار