سنگ گلسار
خانه / سنگ فرش / فروش انواع سنگفرش حیاط و ویلا
فروش سنگفرش کریستال

فروش انواع سنگفرش حیاط و ویلا

فروش انواع سنگفرش حیاط و ویلا توسط مجموعه سنگ گلسار انجام می شود.

وقتی به طبیعت می رویم گذشته از چشم اندازها و زیبایی های طبیعت حسی که با راه رفتن بر روی سنگ و خاک و سبزه و هر آنچه در طبیعت است به ما دست می دهد بسیار زیبا و آرامش بخش است.

پیشنهاد می کنیم در طراحی فضای سبز حیاط و خانه سنگی را انتخاب کنیم که با اقلیم ما سازگار است.از کنار هم قرار گرفتن سنگ ها به صورت منظم و نا منظم در بستر راههای سنگفرش بوجود آمد. از زمان های گذشته  از سنگفرش بعنوان پوشش رای سطح خیابان ها استفاده می شود.

سنگ کف 40*40

نحوه اجرای سنگ فرش پیاده رو

روش های رایج اجرای سنگ فرش کردن سطح معابر پیاده شهری عبارتند از:

  1. الف: اجرا با ملات
  2. ب: خشکه چینی

انتخاب روش بستگی به کاربری و محیط اجرا دارد طبعا از روش خشکه چینی در جدار نهرها ‚جوی ها و آب نماها نمی توان استفاده کرد.

فروش سنگ فرش

مزایای استفاده از شنگ فرش در حیاط

امروزه استفاده از سنگفرش در حال گسترش است. سنگفرش ها با توجه به اینکه از سنگ های مختلفی تولید می شود دارای تنوع رنگی و ظاهری متفاوتی می باشند که خود به زیباتر شدن محیط کمک می کند.

بهتر است از در مکان های مختلف از سنگ فرش های متفاوت استفاده شود.استفاده از سنگ طبیعی بهترین مورد برای کفپوش محوطه ها است.

جهت کفپوش حیاط پیشنهاد می شود سنگ ها با فاصله کار شوند تا با توجه به شرایط محیطی و رشد سبزه ها مکان زیباتری را داشته باشیم.

سنگ فرش کریستال

قیمت سنگ فرش

سنگ فرش با توجه به نوع سنگ و ابعاد  تنوع بسیاری دارند، و با توجه به جنس و ابعاد آن قیمت متغیر می باشد جهت اطلاع از آخرین قیمت سنگ فرش کریستال با کارشناسان مجموعه سنگ گلسار تماس بگیرید.

 

 

مدیر فروش آقای یاوری
راه های ارتباطی: شماره موبایل: 09162363312 آدرس کانال: channel@golsarstone آدرس سایت: https://golsarstone.ir پست الکترونیکی: golsarstone2019@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سنگ فرش کریستال

سنگ فرش کریستال لایبید

سنگ فرش کریستال لایبید امروزه در بین معماران به خوبی شناخته شده است، محموعه سنگ …

سنگ گلسار