سنگ گلسار
خانه / جدول سنگی / تولید جدول سنگی با کمترین قیمت
پر فروش ترین جدول سنگی

تولید جدول سنگی با کمترین قیمت

تولید جدول سنگی در ایران با چند روش انجام می شود . که از نظر قیمت و کارایی با هم متفاوت می باشند. انتخاب روش مناسب به تجهیزات تولیدی و جنس سنگ مصرفی و شرایط محل تولید محصول بستگی دارد. ما دو روش تولید کلی جدول سنگی را برای شما به صورت مختصر توضیح می دهیم.

روشهای تولید جدول سنگی

برش سنگ توسط قله بر

در این روش کوپ سنگ مورد نظر را روی واگن قله بر قرار می دهند . سپس برشهای طولی با ضخامت و ارتفاع مورد نیاز جدول می زنند . بعد از هر برش سنگ بریده شده توسط جرثقیل به قسمت ابعاد کردن طول (کله بر) برده می شود . در این قسمت به طول مورد نظر برش می خورند .

برش سنگ توسط سیم برش الماسه

در این روش کوپ سنگ زیر دستگاه برش سیم قرار می گیرد . بعد از آن صفحاتی با اندازه طول یا عرض جدول سنگی برش می خورند که بستگی به شرایط کوپ و سفارش مشتری دارد . بعد از آن این صفحات توسط جرثقیل به روی واگن قله بر برده می شوند و به ضخامت مورد نیاز برش می خورند و آماده ارسال می گردند .

در این روش با توجه به استفاده از تجهیزات جدیدتر و روشی نوین تولید جدول سنگی ، سرعت و دقت تولید بسیار بالا می رود . از نظر دقت ابعاد برش این روش بسیار دقیق بوده و محصول نهایی یک دست می باشد . همچنین زمان تولید این روش کمتر  و قادر به برش متراژهای زیاد در زمان کم می باشد . این روش یکی از بصرفه ترین روش های تولید می باشد . که قیمت تمام شده در این روش کاهش پیدا می کند .

جدول سنگی کریستال

قیمت جدول سنگی با توجه به ابعاد و جنس جدول تعیین می شود .

قیمت فروش در سال ۹۷ به صورت زیر بوده است .

طول ارتفاع ضخامت قیمت هر متر مربع به تومان
۵۰ ۳۰ ۸ ۷۰۰۰۰
۶۰ ۳۰ ۸ ۷۲۰۰۰
۵۰ ۴۰ ۸ ۷۵۰۰۰
۵۰ ۳۰ ۱۰ ۸۰۰۰۰
۶۰ ۳۰ ۱۰ ۸۲۰۰۰
۵۰ ۴۰ ۱۰ ۸۵۰۰۰

جهت اطلاع از قیمت روز و نحوه سفارش جدول سنگی به صورت جزئی یا کلی با کارشناس فروش ما ارتباط بگیرید.

مدیر فروش آقای یاوری
راه های ارتباطی: شماره موبایل: 09162363312 آدرس کانال: channel@golsarstone آدرس سایت: https://golsarstone.ir پست الکترونیکی: golsarstone2019@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرغوبترین جدول سنگی کریستال

فروش عمده جدول سنگی کریستال لایبید

فروش عمده جدول سنگی کریستال کریستال لایبید در مجموعه سنگ گلسار انجام می شود کارشناسان …

سنگ گلسار